Kaleiçi Konak 1
AŞAĞI KAYDIRIN

Antalya’nın kalbinde tarihi bir konak

Tarihi ve eşsiz dokusuyla bir çok farklı alanda kullanılabilecek bu yapı, geniş avlusu ve odalarıyla sizi yuvanızda hissettirecek.

Konağımızın içinde bulunduğu bölge ‘’Kaleiçi’ olarak adlandırmış olup, bölge çok sayıda tarihi yapıya ev sahipliği yapar. Sokaklar dar olup bazı bölgeleri trafiğe kapalıdır. Antalya Kaleiçi semti antik çağ kalıntıları içeren önemli bir turizm noktasıdır. Bu kalıntılar bölgeyi çevreleyen surlar ve iç limanda yer alan liman mendireğinin bir kısmıdır.

Ulaşımı kolay bir lokasyonda, ihtiyacınız olan her şey hemen yanınızda...

Güllük Caddesinden Cumhuriyet meydanı istikametine doğru güneye inilir ve Cumhuriyet Meydanına ulaşıldığında, Işıklar istikametine devam edilir. Saat Kulesine ulaşıldığında sağa sapılır ve Kaleiçi’ne girilir. Uzun Çarşı Sokakta güney istikamette ilerlenir. Balık Pazarı Sokak ayrımına ulaşıldığında sola sapılır. Güneydoğu istikamette ilerlenir ve Zafer Sokağa girilir. Değerlemeye konu taşınmaz ileride solda yer almaktadır. Altyapı hizmetleri tamamlanmıştır. Ulaşım çeşitlilik arz etmektedir.

Yılın her dönemi huzuru doruklarınızda hissedeceğiniz bir mekan...

Konağımız 124 ada, 11 parsel üzerinde yer almakta olup, 339 m2 alanlı ve ‘’Bahçeli Ev’ vasıflıdır. Projesine göre; yapı, bodrum+zemin+1 normal katlıdır ve toplam 470 m2 alanlıdır.

Bodrum katı, kazan dairesi, zemin katı, yemek odası, mutfak, ofis, çamaşırlık, wc, taşlık hacimlerinden, 1. katı 4 adet oda, 3 adet banyo, 1 adet wc, 1 adet soyunma odası ve sofa hacimlerinden oluşmaktadır.

339 m2

ALANLI BAHÇELİ EV

470 m2

TOPLAM ALAN

98 m2

BODRUM KAT

7 Adet

ODA

1 Adet

SOFA

4 Adet

BANYO

1 Adet

WC

1 Adet

KAZAN DAİRESİ
KALEİÇİ KONAK 1

Fotoğraf Galerisi

Zemin katta bulunan bölümlerde zemin ahşap parke kaplı, duvarlar saten alçı üzeri boyalı ve tavan ahşap lambri kaplıdır. Islak hacimlerde zemin mermer kaplı, duvarlar seramik-mermer kaplı, tavan saten alçı üzeri boyalıdır. Mutfak zemini mermer kaplıdır. Bodrum katta tüm zemin mermer kaplı, duvarlar ve tavan ince sıva üzeri boyalıdır.

BİZE ULAŞIN

Sorularınız mı var?

Gayrimenkul portföylerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve
her türlü sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.