Kaleiçi Konak 2
AŞAĞI KAYDIRIN

Antalya’nın kalbinde tarihi bir konak

Tarihi ve eşsiz dokusuyla bir çok farklı alanda kullanılabilecek bu yapı, geniş avlusu ve odalarıyla sizi yuvanızda hissettirecek.

Konağımızın içinde bulunduğu bölge ‘’Kaleiçi’ olarak adlandırmış olup, bölge çok sayıda tarihi yapıya ev sahipliği yapar. Sokaklar dar olup bazı bölgeleri trafiğe kapalıdır. Antalya Kaleiçi semti antik çağ kalıntıları içeren önemli bir turizm noktasıdır. Bu kalıntılar bölgeyi çevreleyen surlar ve iç limanda yer alan liman mendireğinin bir kısmıdır.

Ulaşımı kolay bir lokasyonda, ihtiyacınız olan her şey hemen yanınızda...

Güllük Caddesinden Cumhuriyet meydanı istikametine doğru güneye inilir ve Cumhuriyet Meydanına ulaşıldığında, Işıklar istikametine devam edilir. Saat Kulesine ulaşıldığında sağa sapılır ve Kaleiçi’ne girilir. Uzun Çarşı Sokakta güney istikamette ilerlenir. Balık Pazarı Sokak ayrımına ulaşıldığında sola sapılır. Güneydoğu istikamette ilerlenir ve Zafer Sokağa girilir. Değerlemeye konu taşınmaz ileride solda yer almaktadır. Altyapı hizmetleri tamamlanmıştır. Ulaşım çeşitlilik arz etmektedir.

Yılın her dönemi huzuru doruklarınızda hissedeceğiniz bir mekan...

Konağımız 124 ada, 18 parsel üzerinde yer almakta olup, 332 m2 alanlı ve ‘’Avlulu Ev’ vasıflıdır. Projesine göre; yapı, zemin+ara kat +1 normal katlıdır ve zemin katı 154 m2 alanlı, ara katı 48m2 alanlı ve 1. katı 160 m2 alanlı olmak üzere toplam 362 m2’dir.

332 m2

ALANLI BAHÇELİ EV

362 m2

TOPLAM ALAN

120 m2

BAHÇE

7 Adet

ODA

1 Adet

SOFA

4 Adet

BANYO

1 Adet

WC
KALEİÇİ KONAK 2

Fotoğraf Galerisi

Ara katı iki adet oda hacimlerinden, 1. katı 5 adet oda, 4 adet banyo, 1 adet wc ve sofadan oluşmaktadır. Ara kat ve 1. katta yer alan odalarda zemin ahşap parke-mermer kaplı, duvarlar seramik – mermer kaplı, tavan saten alçı üzeri boyalıdır. Zemin katta bulunan bölümlerde zemin dekoratif taş kaplı, duvarlar saten alçı üzeri boyalı ve tavan ahşap lambri kaplıdır.

BİZE ULAŞIN

Sorularınız mı var?

Gayrimenkul portföylerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve
her türlü sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.